Czym jest fireshow i dlaczego warto wybrać go na wesele?

Młode Pary dwoją się i troją, aby zorganizować ślub i wesele jak z bajki, aby zaskoczyć swoich gości czymś absolutnie niecodziennym, co na długo zapadnie w pamięć. Obecnie sposobów na wywołanie efektów „Wow!” jest bardzo wiele, a jednym z ciekawszych rozwiązań jest... fireshow!

 

Czym jest fireshow?

 

 

Jak zapewne wiele osób może się domyślić, fireshow jest występem związanym z ogniem. Niezależnie od tego czy będzie to pokaz tańca z ogniem czy też tak zwany teatr ognia, każda z tych form wystąpienia zawsze i w każdym budzi wiele emocji, bowiem jest to coś wyjątkowo widowiskowego oraz spektakularnego. Fireshow to niesamowite widowisko, które może być zaprezentowane tylko i wyłącznie przez profesjonalistów. Obecnie istnieje wiele grup, które specjalizują się w pokazach ognia i chętnie występują na weselach. Tego rodzaju pokaz jest zazwyczaj najważniejszą atrakcją wesela. Młoda Para, szukając niecodziennej niespodzianki dla swoich gości, koniecznie powinna rozważyć taką opcję jak fireshow.

 

Dobry fireshow czyli...

 

Decydując się na pokaz ognia należy zatrudnić do jego wykonania prawdziwych artystów, którzy mogą pochwalić się już wcześniejszymi dokonaniami i pochlebnymi niezależnymi opiniami. Pokazowi takiemu koniecznie powinna towarzyszyć odpowiednia oprawa muzyczna, choreografia powinna być idealnie dopracowana, a artyści powinni zadbać o właściwe stroje.

 

Jaki fireshow wybrać?

 

Jak było już wspomniane, można zdecydować się na pokaz tańca z ogniem lub też na teatr ognia. Każda z tych opcji jest wyjątkowo interesująca i na pewno zachwyci gości, zatem wybór zależy od wymagań/zainteresowań Pary Młodej. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku nie powinno zabraknąć ciekawych sztuczek z ogniem i elementów pirotechnicznych.

 

Gdzie zorganizować pokaz?

 

Zdecydowanie najlepszym miejscem na urządzenie tego typu pokazu będzie oczywiście duża otwarta przestrzeń – przykładowo ogród lub parking przy restauracji/sali weselnej. We wnętrzu sali także można organizować pokazy ognia, tutaj jednak już należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim wnętrze musi być odpowiednio przygotowane – nie może w nim być żadnych łatwopalnych wiszących dekoracji itp. Choć używane przez artystów paliwo (parafina) nie powoduje wiele dymu, zawsze jakiś dym i specyficzny zapach wytwarzają się w czasie pokazu, a to może przeszkadzać w zamkniętym pomieszczeniu. Po występie konieczne będzie natychmiastowe wywietrzenie sali.

 

 

Przede wszystkim bezpieczeństwo!

 

Ze względów bezpieczeństwa nie każdy właściciel obiektu, w którym będzie urządzane wesele musi zgodzić się na pokaz wewnątrz. W czasie takiego pokazu tak czy inaczej muszą być pod ręką gaśnice, ale nie każdy właściciel zechce zaryzykować. Oczywiście Para Młoda nie może zamówić pokazu ognia wewnątrz budynku bez uzgodnienia tego z jego właścicielem/zarządcą. Sama grupa musi uprzednio obejrzeć salę, aby ocenić, czy nadaje się ona do wykonania pokazu. Jeśli ślub planowany jest w ciepłych miesiącach, zdecydowanie lepiej i bezpieczniej będzie urządzić taką atrakcję dla gości na zewnątrz, a i artyści będą wówczas mieli o wiele większą swobodę działania.

Pokaz iluzji na weselu?...

Młode Pary bardzo często zastanawiają się, co takiego zrobić, aby ich wesele...

Wesele w nowoczesnym stylu...

Obecnie wiele Par Młodych decyduje się na to, by wesele urządzić w stylu dalekim...

Zobacz także

Polecamy

Leśny Dwór - pensjonat karpacz


http://agencjaeventowa.eu/


sylwester

Organizujesz wesele? Sprawdź